Skip to content

Aksident i trefishtë në Thumanë/ Raportohet për disa të plagosur

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një aksident masiv është shënuar këtë të dielë në Thumanë ku janë përfshirë disa automjete.

 

Nga ngjarja raportohet paraprakisht për disa të plagosur, njëri prej tyre në gjendje të rëndë.

 

Bëhet fjalë për një 30-vjeçar i cili ka humbur këmbën dhe është transportuar për në spitalin e Traumës në Tiranë.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë