Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugor Krahës-Fier, ku një automjet është përplāsur me një furgon.

Drejtuesi i furgonit Tomorr H. është nga Shkodra. Gjithashtu, të dëmtuar nga aksidenti kanë mbetur Xhentil Çupi dhe Gersian Kola, të cilët po udhëtonim me mjetin tip “Passat”.

Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit.