Home SHQIPERIA Aksident mes një mauneje dhe një makine në Elbasan, plagosen 2 persona

Aksident mes një mauneje dhe një makine në Elbasan, plagosen 2 persona

0
Aksident mes një mauneje dhe një makine në Elbasan, plagosen 2 persona

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Dy persona janë plagosur mbrëmjen e sotme si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në aksin Elbasan-Papër mbremjen e kesaj te shtune.

Mesohet se një maune është përplasur me një autoveturë duke shkaktuar plagosjen e dy personave, shoferit dhe pasagjerit që ndodheshin brenda.

Dy të plagosurit janë transportuar drejt spitalit të Elbasanit, nderkohe Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plote te rrethanave te aksidentit.

(E.H/Faxweb.al)

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë