Një aksident rrugor ka ndodhur në aksin rrugor Elbasan – Librazhd.

 

Një makinë ka përplasur një 60 vjeçare dhe një të mitur, të cilët ndodhen në spital.

 

“Më datë 03.12.2021, rreth orës 14: 30., në aksin rrugor Elbasan – Librazhd, automjeti me drejtues shtetasin A. Sh., 51 vjeç, ka goditur këmbësorët J. H., 60 vjeç dhe L.H., 6 vjeç, të cilët ndodhet nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikur për jetën. Grupi herimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re