Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në aksin Elbasan-Metalurgji.

 

Një automjet tip “Benz” është përplasur me një kamion.

 

Deri më tani nuk raportohet për të lënduar apo viktima, por vetëm dëme të konsiderueshme materialesh.

 

Në vendin e ngjarjes ka mbërritur policia dhe grupi hetimor dhe në vijim priten informacione më të detajuar në lidhje me aksidentin në fjalë.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re