Një aksident ka ndodhur pasditen e së martës në aksin rrugor Elbasan-Peqin në fshatin Bishqem.

Shoferi humbi kontrollin e mjetit dhe për pasojë u përplas me bordurën anësore.

Fatmirësisht nuk ka të lënduar por vetëm demë materiale, policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re