Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të marte në aksin rrugor “Fier-Patos”. Mësohet se drejtuesi i motomjetit ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga. Si pasojë, ka ndërruar jetë pasagjeri dhe është plagosur drejtuesi i motomjetit.

Njoftimi i policisë:

Rreth orës 21:50, në aksin rrugor “Fier-Patos”, shtetasi 43-vjeç, banues në Fier, duke drejtuar motomjetin, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e motomjetit dhe ka dalë nga rruga.

Për pasojë ka ndërruar jetë në spital, pasagjeri, shtetasi 40 vjeç, banues në Fier, si edhe është dëmtuar dhe ndodhet në spital në kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën, drejtuesi i motomjetit.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re