Një aksident është regjistruar sot në aksin Lezhë-Laç ku janë përplasur 3 automjete. Sipas burimeve nga ky aksident i trefishtë kanë mbetur të plagosur dy persona. Përkatësisht një grua dhe një fëmijë.

Nuk dihet se si është gjendja shëndetësore e dy të plagosurve ndërsa janë dërguar në spitalin e Lezhës

Nuk dihen shkaqet e aksidentit ndërsa policia ka nisur hetimet për zbardhjen e rrethanave.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb