Një aksident me pasojë vdekjen është regjsitruar këtë të dielë në Tiranë.

 

Policia raporton se ngjarja është shënuar në Astir, ku një automjet ka përplasur personin ende të paidentifikuar.

 

Ky i fundit nuk ka mundur t’iu mbijetojë plagëve të marra dhe ka ndërruar jetë në vendngjarje.

 

“Më datë 02.04.2023 rreth orës 19:20, në Unazë të Re, shtetasi P. M., duke drejtuar automjetin e tij ka aksidentuar një shtetas, ende të paidentifikuar, i cili si pasojë e aksidentit ka ndërruar jetë në vendngjarje”, thuhet në njoftim.

 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për identifikimin e viktimës dhe sqarimin e rrethanave te aksidentit.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re