Skip to content

Aksident në Berat/ Mjeti bie në humnerë, plagoset rëndë drejtuesi 33 vjeç, nxirret nga zjarrfikësit

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një aksident ka ndodhur mëngjesin sotëm në aksin rrugor Paftal-Mbreshtan, në ish-Njësinë Administrative Sinjë. Një mjet ka dalë nga rruga në vendin e quajtur “Kthesa e përroit” ndërsa zbriste nga fshati Mbreshtan dhe ka rënë në humnerë. Ka qenë një banor i zonës, i cili ka lajmëruar policinë dhe repartin zjarrfikës. Pas njoftimit, në vendngjarje […]

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë