Aksident në Berat, motomjeti del nga rruga dhe merr zvarrë kalimtarin, plagoset dhe shoferi. Dërgohen me urgjencë në Tiranë

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një aksident i rëndë është regjistruar pak minuta më parë në lagjen “Çelepias” në Berat, në vendin e quajtur “Rrethrrotullimi i Ipsilonit”. Një motomjet me 4 rrota që ka qenë duke qarkulluar me shpejtësi, ka humbur kontrollin dhe ka hipur mbi trotuarin në anë të rrugës duke goditur e marrë zvarrë një kalimtar të rastit. […]

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë