Skip to content

Aksident në Dhërmi/ Betonierja përplaset me kamionin, shoferi hidhet nga kabina për të shpëtuar, transportohet me urgjencë në spital

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Aksident në Dhërmi. Përplaset betonierja me kamionin. Fatmirësisht pa pasoja të rënda.

Një prej drejtuesve të automjeteve është dëmtuar në gjymtyrët e poshtme dhe po transportohet në spitalin e Vlorës.

Shoferi i betonieres është hedhur nga makina pas përplasjes dhe nuk ka lëndime. Betonierja ka përfunduar poshtë rrugës nga përplasja, ndërsa kamioni ka mbetur i ngecur gjysmë në ajër në anë të rrugës. Aksidenti ka ndodhur pranë disa resorteve dhe dyshohet se mjetet kanë qenë me shpejtësi dhe nuk kanë mundur të frenojnë në rrugën e ngushtë.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë