Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re

Një aksident është regjistruar mëngjesin e kësaj të hëne në Elbasan. Një automjeti tip “Volkswagen” ka aksidentuar një 76 vjeçar. Ky i fundit, banues në fshatin Kusarth, është dërguar në spital dhe po merr ndihmë mjekësore.

 

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e rrethanave të aksidentit.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re