Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re

Një 27 vjeçar shqiptar ka vdekur në një aksident në Greqi. Raportohet se ngjarja ka ndodhur në zonën e Skylabelas. Shqiptari e humbi kontrollin mbi veturën e tij duke u rrokullisur me veturë.

Sipas mediave greke, përplasja ishte aq e fortë sa kjo e shkaktoi hedhjen e të riut nga vetura.

Në vendin e ngjarjes dolën menjëherë, policia, ambulanca dhe zjarrfikësit, por shqiptari nuk mbijetoi.

27-vjeçari banonte që disa vjet në Mykonos. Ai punonte në një lokal në plazhin e kësaj zone.

 

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re