Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Kavajë dhe dyshohet se ka të plagosur. Aksidenti ka ndodhur në Golem dhe në vend ndodhen tri ambulanca.

Për shkak të aksidentit është krijuar dhe trafik.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re