Një aksident automobilistik ndodhi në paditen e sotme në qytetin Korçës.

Dy makina u përplasën në dalje të qytetit e për pasojë një prej tyre doli nga rruga e përfundo në një lokal.

Një aksident mes dy makinash ka ndodhur në dalje të qytetit të Korçës.

Drejtuesi i mjetit të makinës Toyota “Rav4”, që doli nga rruga pësoi dëmtime serioze dhe u dërgua në spital.

Policia ka nisur hetimet për shkaqet e aksidentit.