Skip to content

Aksident në Laç, makina përplas motorin, 45-vjeçari niset drejt Spitalit të Traumës në gjendje të rëndë (EMRAT)

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Laçit pranë Gjykatës.

Një automjet ka humbur kontrollin dhe për pasojë ka përplasur motor duke plagosur drejtuesin e saj.

Burimet e “Fax News” bëjnë me dije se shtetasi i plagosur rëndë është dërguar me urgjencë drejt spitalit të Traumës në Tiranë. Në rrugën kryesore pranë Gjykatës Kurbin shtetasi Isuf Ajazi nën drejtimin e mjetit me targë AB587CN është aksidentuar me drejtuesin e çiklomotorit shtetasin Astrit Gjoka i moshës 45 vjeçare.

Policia ndodhet në vendngjarje.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë