Skip to content

Aksident në Laç/ Makina përplas për vdekje një femër

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një person i seksit femër ka mbëtur e vdekur nga një aksident rrugor në autostradën Laç-Tiranë.

 

Aksidenti ndodhi në afërsi të Patokut ndërsa drejtuesi i mjetit është larguar nga vendi i ngjarjes.

 

Trupi i viktimës nuk është identifikuar ende por dyshohet të jetë përplasur me vdekje teksa ka tentuar të kalojë rrugën.

 

Policia dhe grupi hetimor kanë mbërritur në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë