Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Lezhë.

Aksidenti ka ndodhur në rrugën që lidh Rrilën me fshatin Mylte dhe si pasojë e përplasjes një 17-vjeçar ka mbetur i plagosur ndërsa autovetura që e përplasi ka përfunduar në kanal.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe ka nisur hetimet. Nuk behën ende të ditura shkaqet e këtij aksidenti që është shënuar vetëm pak minuta më pare.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb