Skip to content

Aksident në Lezhë, makina përplas 7-vjeçarin

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një aksident i rëndë është shënuar në Bulevardin Gjergj Fishta në Lezhë.

 

Mësohet se një automjet ka përplasur një fëmijë 7 vjeç. Fëmija është dërguar me urgjencë në spital, jashtë rrezikut për jetën.

 

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po mbledh provat e mjaftueshme materiale për zbardhjen e dinamikës së aksidentit.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë