Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Lezhë në Bulevardin Gjergj Fishta.

 

Mësohet se një automjet në lëvizje ka përplasur një fëmijë të moshës 12 vjeç. Ky i fundit u transportua drejt spitalit të Lezhës, ndërsa ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

 

Drejtuesit të mjetit iu bë testi alkoolit dhe rezultoi se nuk ishte i dehur.