Një aksident ka ndodhur sot në Librazhd, ku një makinë është përplasur në shkallët e një dyqani dhe është përmbysur.

Burime bëjnë me dije se në makinë kanë qenë 3 persona, të cilët kanë mbetur të plagosur.

Mësohet se drejtuesi i mjetit është nisur drejt Spitalit të Elbasanit për ndihmë të specializuar, ndërkohë dy të tjerët janë akoma në spitalin e Librazhdit duke marrë mjekim.

“Fax News” ka siguruar pamjet nga aksidenti:

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

https://berati.tv/wp-content/uploads/2023/02/makina-me-qera.png