Aksident ne Mbrostar të Fierit, makina perplas nje drejtues motoçiklete (Njoftimi i policisë)

motor.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Fier
Informacion paraprak

Sot rreth 20:15, në vendin e quajtur “Mbrostar Ura” shtetasi E. S duke drejtuar automjetin tip “Benz” ka përplasur një motomjet dhe për pasojë ka mbetur i dëmtuar drejtuesi i motomjetit i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Eshtë shoqëruar shtetasi E. S në Komisariatin e Policisë Fier dhe po kryhen veprimet procedurale.

Grupi hetimor po punon për identifikimin e shtetasit të dëmtuar dhe zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë