Nje aksident ka ndodhur para pak minutash ne Fier. Aksidenti ka ndodhur ne pedonale shume prane qendres se qytetit. Nje makine i markes ‘fiat’ ka devijuar dhe ka goditur pemen.

Sipas deshmitareve ne vendngjarje ka qene nje automjet tjeter qe ka dale nga parkimi qe ka bere qe drejtuesi i fiat-it ta shmangë dhe te perplasej me pemen. Nuk ka te lenduar nga ky aksident nderkohe qe mesohet se ka vetem deme materiale.

Vijon…

/faxweb