Skip to content

Aksident në Milot- Thumanë/ Makina përplaset më trafikndarësen, në gjendje të rëndë shoferi

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një i plagosur ka mbetur si pasojë e një aksidenti në orët e para të mëngjesit të kësaj të diele në autostradën Milot-Thumanë.

 

Përplasja ka ndodhur në afërsi të Fushë Gjormit në Kurbin.

 

Aksidenti dyshohet se është shkaktuar si pasojë e humbjes së kontrollit nga drjetuesi i mjetit i cili është dërguar në spital me plagë të rënda.

 

Siç shihet edhe në foto automjeti është shkatërruar pothuajse ploteësisht.

 

Në vendin e ngjarjes ka mëbrritur policia dhe grupi hetimor për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.

 

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë