Skip to content

Aksident në qytetin e Laçit/ Plagoset rëndë drejtuesi i motoçikletës

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një aksident ka ndodhur në qytetin e Laçit pranë Gjykatës.

 

Një automjet është përplasur me një mjet tjetër motoçikletë dhe për pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi i motoçikletës.

 

I plagosuri në gjendje të rëndë është nisur me urgjencë drejt Spitalit të Traumës në kryeqytet.

 

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen e plotë.

 

 

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë