Një aksident është shënuar mëngjesin e sotëm në rrugen e Kombit, në segmentin Milot-Rrëshen, prane fshatit Fang.

 

Një automjet ka përplasur një fëmijë 8 vjecar që po kalonte rrugën. Fëmija është dërguar për ndihmë mjekësore në spital.

 

Policia ka mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve dhe rrethanave të këtij aksidenti.