Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re

Një aksident rrugor është shënuar pak minuta më parë në Rrugën e Kombit. Paraprakisht raportohet se në aksident janë përfshirë dy automjete.

Sakaq, raportohet për disa persona të plagosure, ndërsa dy prej tyre kanë mbetur të bllokuar brenda makinave dhe zjarrfikësja po punon për t’i nxjerrë.

Abc Neës mëson se ngjarja ka ndodhur në Rrëshen, në afërsi të një karburanti.

 

 

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re