Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e së hënës në rrugën dytësore Tiranë-Vorë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:35 kur mjeti me drejtues M. K., është përplasur me mjetin me drejtues shtetasin A. B.

Ky i fundit ka marrë lëndime dhe ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

NJOFTIMI

Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 17.01.2022, rreth orës 21:35, në rrugën dytësore Tiranë-Vorë, janë përplasur mjeti me drejtues shtetasin M. K., me mjetin me drejtues shtetasin A. B, i cili është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

(E.H/Faxweb.al)

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re