Një aksident është regjistruar në Sarandë, ku një automjet tip “Toytota” ka aksidentuar një të moshuar. 71-vjeçarja është dërguar në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

 

Ende nuk janë të qarta rrethanat e aksidentit. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të aksidentit.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re