Skip to content

Aksident në Shkodër/ Makina përplas 37-vjeçaren dhe largohet nga vendi i ngjarjes, policia nis procedimin ndaj shoferit të “pabindur”

  • 15/06/2022

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një aksident është regjistruar në Shkodër, ku një 39-vjeçar ka përplasur me mjetin e tij një makinë që drejtohej nga një 37-vjeçare dhe më pas është larguar nga vendi i ngjarjes.

Mësohet se shtetasi B.D do të procedohet në gjendje të lire ndërkaq nuk dihet se si është gjendja shëndetësore e 37-vjeçares.

Njoftimi i policisë:

Gjithashtu, nga këto shërbime u referuan materialet në Prokurori dhe nisi procedimi penal në gjëndje të lirë për shtetasin B. D., 39 vjeç, banues në Shkodër, pasi duke drejtuar automjetin është përplasur me automjetin me drejtuese A. Y., 37 vjeçe dhe është larguar nga vendi i aksidentit.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë