Një aksident i rëndë sapo ka ndodhur në segmentin e autostradës Mamurras – Fushë Krujë pranë Thumanës, duke lene te vdekur nje person te paidentifikuar.

Nje person qe po levizte me motociklete është perplasur nga një mjet tip Benz, duke i shkaktuar vdekje te menjehershme.

Në vendngjarje kane mberritur efektivet e policisë së qarkullimit rrugor. Ende nuk dihet rrethanat e plota të këtij aksidenti të rëndë.

NJOFTIMI

Krujë/Informacion paraprak

Rreth orës 17:30, tek rreth rrotullimi i Thumanë Krujë, një automjet ka goditur një shtetas këmbësor ende të pa identifikuar ku si pasojë e plagëve të marra ka ndëruar jetë menjëherë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re