Krujë/Informacion paraprak
Rreth orës 09:40, në Thumanë, Krujë, automjeti me drejtues shtetasin F. B., ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga. Për pasojë është dëmtuar pasagjeri, shtetasi E. K., i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re