Një person ka mbetur i vdekur pas një aksidenti automobilistik në aksin rrugor Shkozë-TEG.

 

 

Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur rreth orës  17:30 ndërsa nuk janë identifikuar ende viktima dhe drejtuesi I mjetit që e ka përplasur.

 

 

Tiranë/Informacion paraprak

 

Më datë 06.12.2022, rreth orës 17:30, në aksin rrugor Shkozë – TEG, një automjet me drejtues ende të paidentifikuar, ka aksidentuar një shtetas ende të paidentifikuar, i cili si pasojë e aksidentit ka ndërruar jetë në vendngjarje.

 

Grupi hetimor po punon për saktësimin e gjeneraliteteve të drejtuesit të automjetit dhe të viktimës, si dhe për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re