Skip to content

Aksident në Tiranë/ Përfundojnë në spital drejtuesi i motoçikletës dhe këmbësorja

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Institut ku një motoçikletë ka përplasur një këmbësore.

 

Policia bën me dije se drejtuesi i motoçikletës dhe 50-vjeçarja e aksidentuar janë dërguar në spital ku ndodhen nën kujdesin e mjekëve.

 

Njoftimi i policisë:

“Më datë 26.07.2022, në Institut, shtetasi V. D., 22 vjeç, duke drejtuar motomjetin e tij ka aksidentuar shtetasen M. Gj., 50 vjeçe.Si pasojë janë dëmtuar drejtuesi i motomjetit dhe shtetasja M. Gj, dhe ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit”. 

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë