Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë mëngjesit të ditës së sotme, në Unazën e Madhe të Tiranës, në Selitë, ku një mjet tip ‘Benz’ është përplasur me një kamion.

Aktualisht nuk dihen detaje të reja rreth ngjarjes, pritet që forcat policore të mbërrijnë në vendin ku ka ndodhur aksidenti dhe të zbulohen detaje të reja mbi gjendjen e personave të përfshirë.

Për t’ju bashkuar faqes sone në Facebook, klikoni like

loading…

/faxweb