Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Tiranë/Informacion paraprak Më datë 10.01.2022, rreth orës 20:00, te “Pallati i Brigadave”, mjeti me drejtues shtetasin K. B., ka aksidentuar biçiklistin shtetasin S. D., 28 vjeç. Si pasojë e aksidentit shtetasi S. D., është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon …

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë