Home SHQIPERIA Aksident te rrethrrotullimi i Rrogozhinës, autobusi del nga rruga pasi rrëshqet prej lagështirës

Aksident te rrethrrotullimi i Rrogozhinës, autobusi del nga rruga pasi rrëshqet prej lagështirës

0
Aksident te rrethrrotullimi i Rrogozhinës, autobusi del nga rruga pasi rrëshqet prej lagështirës

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Mëngjesin e sotëm një aksident ka ndodhur tek rrethrrotullimi i Rrogozhines ku një autobus ka dalë nga rruga.

Burime bëjnë me dije se shkak ka qenë lagështira nga reshjet e mëngjesit dhe se fatmirësisht nuk ka pasoja në njerëz.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes dhe po kryen ekzaminimet e nevojshme.

(E.D/faxweb.al)

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë