Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në kryqytet.

Një 25-vjeçar me inicialet G.P. ka humbur kontrollin e automjetit dhe është përplasur me një makinë të parkuar.

Bëhet me dije se aksidenti ka ndodhur tek zona e “21 Dhjetorit” , ndërkohë që i riu ndodhet në spital ku po merr trajtimin e nevojshëm mjekësor.

Policia ndodhet në vendngjarje për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.

 

/shqip