Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re

Zbardhen identitetet e katër nga pesë shqiptarët që ndërruan jetë në aksident në Edessa.

Mediat greke shkruajnë se viiktimat janë katër meshkuj të moshës 55, 50, 19 dhe 16 vjeç, të gjithë shtetas shqiptarë, të cilët udhëtonin në mjet.

I ndjeri i pestë, i cili po ashtu udhëtonte në mjet, ishte mashkull dhe deri më tani nuk dihet identiteti i tij.

Pesë viktimat u përplasën nga një automjet, ku aksidenti rezultoi fatal për 5 shqiptarët.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re