Del video nga vendngjarja e aksidentit të furgonit të Policisë Kufitare në aksin Korçë- Pogradec.

Pikërisht, afër fshatit Podgorie furgoni i Policisë Kufitare u përplas me një automjet tip “Audi”.

Por furgoni pas përplasjes ka dalë nga rruga dhe siç duket nga pamjet ka shembur pjesën e një hyrjeje shtëpie apo ndërtesë brenda saj për të shkatërruar derën dhe hyrjen.