Një aksident i frikshëm është shënuar pasditen e kësaj të diele  në afërsi të Shkodrës, ku një 27-vjeçare ka humbur kontrollin e automjetit të dhe është përplasur me një shtyllë elektrike.

 

Si pasojë e përplasjes së fortë drejtuesja e mjetit ka mbetur e bllokuar në makinë për disa minuta. Me shumë vështirësi ajo është nxjerrë jashte nga shërbimet zjarrfike dhe është dërguar në spital.

 

Së bashku me të kanë qenë dhe dy 21-vjeçare të cilat ndonse janë nxjerrë menjëherë nga mjeti kanë marrë plagë të lehta.

 

Fatmirësisht të treja vajzat ndodhen në spital jashtë rrezikut për jetën.

 

 

 

 

 

 

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re