Home RAJONI Aksidenti tragjik në Gjakovë, përplasen tre makina

Aksidenti tragjik në Gjakovë, përplasen tre makina

0

Një aksident tragjik ka ndodhur në Gjakovë mes tre automjeteve, duke shkaktuar të paktën një persona dhe tre të tjerë janë lënduar.
 
Të plagosurit janë dërguar për trajtim mjekësorë ne spital dhe gjendja e tyre është kritike shkruajnë mediat ne Kosove.
 
E ndërkohë si pasojë e aksidentit, janë krijuar kolona të gjata në rrugën që shpie për në Gjakovë