Dy të mitura janë aksidentuar nga një automjet në aksin Rrogozhinë-Peqin.

 

Automjeti tip “Ford” drejtohej nga një 59-vjeçar, i cili është vënë në pranga.

 

Dy të miturat 10 dhe 11 vjeç, janë transportuar drejt spitalit të Durrësit.Mësohet se gjendja e tyre shëndetësore është jashtë rrezikut për jetën.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re