Aksident i rende hyrje te shkodres. Nje automjet perplas kalimtaren dhe eshte larguar nga vendi i ngjarjes. E demtuara eshte derguar ne spital ne gjendje te rende per jeten nderkohe qe polciia ka identiikuar mjetin dhe po punon per ndalimin e drejtuesit te mjetit.

vijon…

/faxweb