Krimi Kibernetik i Policisë së Shtetit ka zbarkuar këtë të mërkurë në disa zona të Tiranës në një aksion kundër lojërave të fatit.

 

Operacioni po zhvillohet me kontrolle të shumta, kryesisht në lokale dhe salla bixhozi, ku dyshohet se ushtrohet në mënyrë të jashtëligjshme aktiviteti.

 

Deri në këtë fazë burime bëjnë me dije se janë 20 persona të shoqëruar, ndërsa aksioni është akoma në zhvillim.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re