Krimi Kibernetik në Drejtorinë e Policisë së Tiranës ka arrestuar të pakten 40 persona si dhe ka proceduar në gjendje të lirë 50 të tjerë në kuadër të operacionit të nisur gjatë mbëmjes së mërkurës kundër lojërave të fatit.

 

Gjatë kontrolleve disa prej të arrestuarve janë kapur edhe me sasi të vogla lëndësh narkotike.

 

Operacioni është shtrirë në të gjithë vendin, ku pritet që policia e shtetit të bëjë me dije në vijim për numrin total të të arrestuarve./

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re