Policia e Kosovës ka bërë të ditur se po kryen postblloqe në pesë lokacione në tri komuna në veri të vendit dhe ky aksion lidhet me sulmin në Banjskë dhe Zveçan. Në njoftim thuhet se këto urdhra kontrolli zbatohen në koordinim me EULEX-in dhe KFOR-in. Policia ndodhet para ndërtesës së banimit ku ka jetuar Milan […]

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re