Aktorja e njohur kosovare Adriana Matoshi është në një lidhje dashurie me ish-futbollistin e Feronikelit, Keith Groeneveld.

Edhe pse dyshja kanë  19 vite diferencë, ajo nuk e ka problem, madje ata për herë të parë kanë folur për lidhjen e tyre në një intervistë në “Prive”.

Aktorja thote se e kalon shumë mirë me të, pasi janë dashuruar shpirtat e njëri-tjetrit.


Previous articleConte përshpejton Dekretin e ri: hipoteza e bllokimit lokal dhe ndalimit te lëvizjes ne keto zona

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re