Pasuria dhe video e “700 mije eurove” – “Ai bëri montazh me fiksin , për cfarë më akuzojnë mua. Bënë montazh por të më larguar nga Berisha më propozonin lojëra për tu bërë kryeministër, Meta dha dorëheqjen që të përballesha vetë. Gjithë shkelnin procedurat, këto janë përalla. Monika dihet ka një pronë bashkë me familjen e saj bashkë me nënën e saj dhe vëllain e cila ka me leje me Lulzim Bashës dhe Edi Ramën , me ata sigurojmë të ardhura për të shkolluar fëmijët jashtë shtetit. Për të ngritur atë pallat është respektuar cdo gjë.

Video e montuar thoni ju por ne protesten e 21 janarit u vrarë 4 protestues – Ata qyettarë i ka vrarë edi rama bashkë me Lulzim Bashin. Unë kam qenë në një emisionin tek fevziu një natë para se të jepja dorëheqjen se[pse situata mund të degradonte. Këta kishin montuar videon. Në mëngjes më bioe zilja tek shtëpia në Bllok dhe vjen një nga ata miq të mij dhe më thotë: Vlerësoje më mirë këtë situatë sepse po planifikohen të bëhen vrasje, miqtë e mij përtej oqeanit më thanë do të ketë vrasje. Ti nuk do të jesh në zyrë më thanë sipas të dhënave. Unë shkoj tek doktori: I thashsë duhet marrë situata më seriozisht, do të jap dorëhqejen sa më parë edhe do ti kërkojmë prokurorisë të kërkojnë dorëhejqen sepse ata kanë planifikuar të vrasin njerëz. Unë i kam cuar Bashës dhe SHISH ai më thoshte kemi marrë masat. Ministri i brendshëm merr mesat kontrollon , atyre u interesonte të ndodhte ajo që ndodhi. U kam thënë edhe kokpalarë atyre sepse ashtu ishin, ishin droguar dhe paguar

Të isha unë ministër i Brendshëm dhe të ndodhë kjo gjë? Po nuk ndodh. Të marr paralajëmrim dhe të më zërë gjumi? Jo, nuk ndodh kjo gjë”, tha Meta.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb